100 m leptir
1. Ivan Gajčević 2000 M VPK 01:10:70 B
3. Jan Rakijašić 2003 M VPK 01:25:76 C
5. Matej Pfaf 2003 M VPK 01:41:43 C
3. Lovro Križanić 2005 M VPK 01:51:44 D
1. Lucija Kunac 2002 Ž VPK 01:30:33 B
2. Lucija Pranjković 2006 Ž VPK 02:16:25 D
50m slobodno
1. Ivan Gajčević 2000 M VPK 00:28:65 B
13. Matija Žagar 2001 M VPK 00:40:47 B
4. Jan Rakijašić 2003 M VPK 00:32:88 C
6. Matej Pfaf 2003 M VPK 00:33:42 C
2.Domagoj Šego 2004 M VPK 00:36:93 D
4. Antonio Majstorović 2005 M VPK 00:41:69 D
8. Noa Drinovac 2005 M VPK 00:56:14 D
1. Fran Budimir 2006 M VPK 00:36:02 E
2. Jurica Hervorević 2006 M VPK 00:36:41 E
3. Marko Plavšić 2006 M VPK 00:38:28 E
5. Boris Ostović2006 M VPK 00:40:55 E
6. Filip Pranjković 2007 M VPK 00:44:74 E
9. Luka Gugić 2006 M VPK 00:46:67 E
10. Marko Polešćuk 2008 M VPK 00:47:45 E
11. Ivor Rakijašić 2006 M VPK 00:48:02 E
12. Tomo Petrinić 2009 M VPK 00:49:67 E
13. Fran Omrčen 2007 M VPK 00:50:21 E
14. Filip Puce 2006 M VPK 00:52:72 E
17. Petar Serdarušić 2009 M VPK 00:57:28 E
18. Luka Šego 2008 M VPK 00:59:63 E
2. Lara Križanić 2001 Ž VPK 00:36:19 A
3. Nika Grlić 2005 Ž VPK 00:44:50 C
4. Ema Herovević 2004 Ž VPK 00:49:74 C
2. Laura Nikolić2007 Ž VPK 01:00:80 E
200m leđno
2. Matija Žagar 2001 M VPK 03:46:13 B
2. Lovro Križanić 2005 M VPK 03:41:36 D
3. Domagoj Šego 2004 M VPK 03:46:74 D
4. Antonio Majstorović 2005 M VPK 04:09:79 D
2. Marko Plavšić 2006 M VPK 03:26:60 E
3. Boris Ostović2006 M VPK 03:34:16 E
4.Fran Budimir 2006 M VPK 03:36:44 E
5. Jurica Hervorević 2006 M VPK 03:44:63 E
6. Tomo Petrinić 2009 M VPK 04:03:13 E
7. Ivor Rakijašić2006 M VPK 04:18:49 E
18. Luka Gugić 2006 M VPK 04:19:05 E
9. Filip Pranjković 2007 M VPK 04:23:49 E
10. Marko Polešćuk 2008 M VPK 04:31:13 E
11. Fran Omrčen 2007 M VPK 05:18:87 E
2. Lara Križanić 2001 Ž VPK 03:38:91 A
1. Lucija Kunac 2002 Ž VPK 03:07:35 B
2. Nika Grlić 2005 Ž VPK 04:48:23 C
3. Ema Herovević 2004 Ž VPK 05:39:70 C
1. Lucija Pranjković 2006 Ž VPK 05:29:76 D
2. Laura Nikolić 2007 Ž VPK 05:28:11 E
Štafete: 4x100m slobodno MUŠKI
1. Ivan gajčević, Matija Žagar, Matej Pfaf, Jan rakijašić VPK 05:07:00 B
1. Jurica Hevoević, Marko plavšić, Boris Ostović, Fran Budimir VPK 06:02:40 E
3. Domagoj Šego,Antonio Majstorović, Lovro Križanić, Noa Drinovac VPK 06:23:99 D
4x100 slobodno ŽENSKE
2. Lara Križanić, Nika Grlić, Lucija Pranjković, Lucija Kunac VPK 06:33:36 B
Molimo roditelje naših plivača da podmire zaostale članarine, te refundacije za natjecanja kako bi klub mogao neometano nastaviti s radom i u 2023. godini. Hvala!
27.04.2024. Vukovar, prvenstvo Vukovarsko-srijemske županije
12.05.2024. Sombor, kup bratskih gradova
18.05.2024. Vinkovci, Sova kup
VPK organizira obuku neplivača za djecu starosti od 5 godina i starije, te se mole zainteresirani da se jave treneru Robertu Štrk na broj 098/629-909 radi daljnjih informacija. Obuku nepliavača za osobe starije od 14 godina radi trener Saša Kasta kojega možete kontaktirati na broj 099/790-25-55.
Imate li pitanja vezana za treninge ili rad kluba obratite nam se:
Trener Zvonimir Pinter: petkom od 19-20 uz prethodnu najavu ili telefonski
Trener Josip Gajčević : prva srijeda u mjesecu od 17:00-17:45 uz prethodnu najavu ili telefonski
Predsjednik Ivan Kalinić: 098349666
e-mail: vpk.vinkovci@gmail.com
Treneri:
Zvonimir Pinter: 092/133-96-45
Josip Gajčević: 092/342-07-27
Robert Štrk: 098/629-909